בוקינגGift-voucherve_heSpecial_offer_he

להזמנות חייגו: 054-5747691

%1$s

איך לצלם את הנוף המושלם בחופשה שלכם באמירים

מה בין צילום מוצרים לצילום נוף? אם אתם מסיירים ברחבי האינטרנט או נוהגים לרכוש אונליין, אתם תשימו לב למוטיבים חוזרים בצילום מוצרים, שיכולים להיות לכם לעזר בתחומי צילום אחרים. אמנם צילום מוצרים הוא שונה מצילום נוף בהרבה היבטים, אבל במאמר הבא, בחרנו להביא מספר נקודות דמיון בין צילום מוצרים לצילום נוף, וזאת על מנת לעזור לכם לצלם תמונות נוף נהדרות כשאתם נמצאים בטיול או בחופשה מפנקת.

צלמו מהזיכרון

לצלם מוצרים יש תפקיד חשוב ומכריע והוא: להציג את האובייקט המצולם באופן הכי ברור וחד, ובאיכות הטובה ביותר, וזאת כדי "למכור" אותו. מה המטרה של צלם נוף? תיעוד של רגע למטרות זיכרון, דקורציה או נוי. באיזשהו מקום צלם הנוף צריך לשכנע את הצופה שהתמונה שלו היא הטובה ביותר, "למכור" אותה – בדיוק כמו מטרתו של צלם מוצרים. הטיפ שלנו הוא – זכרו את התמונות של המוצרים שאתם רוכשים, ותאמצו את אותם אלמנטים. אנחנו ממליצים להתרכז ב-3 אלמנטים עיקריים שיש בצילום מוצרים ולממש אותם בצילום הנוף.

תאורה

שימו לב שהמוצרים שמוצגים אונליין מוצגים תחת אור חזק, שמדגיש את המוצר ואת החלקים החשובים בו. חשבו על המוצר כעל אובייקט בנוף: הר, אגם, סלע או עץ – צלמו את האובייקט מהכיוון בו השמש תאיר על האובייקט. מה היתרון בצילום נוף? תחת אור השמש הטבעית אתם לא צריכים את התאורה המלאכותית של הפנס בסטודיו.

קומפוזיציה

הקומפוזיציה בצילום מוצרים אונליין לרוב תציג את האובייקט במרכז, והרווחים של האובייקט מהשוליים יהיו שווים או סימטריים באיזשהו אופן. כך גם בצילום נוף – יש להציב את האובייקט בצורה שבה הוא ייראה באופן מלא או חלקי אך עדיין סימטרי. בצילום נוף אפשר להתפרע יותר ולצלם חלקי אובייקטים כמו חלק מאגם או חלק מהר, מאחר והאובייקטים גדולים מאוד.

רקע

טיפ אחרון חביב למאמר זה – הרקע. לרוב, צלם מוצרים ישתמש ברקע לבן, בהיר או סולידי מספיק כדי שיראו את האובייקט בבירור. במקרה של צילום נוף – הרקע יכול להיות חלק מעיקר התמונה. כשאתם באים לצלם נוף, שימו לב מה יש ברקע והאם זה משרת את המטרה שלכם כמו שאתם רוצים. לפעמים רקע לא ברור ידגיש את האובייקט המצולם, ולפעמים הרקע עצמו הוא האובייקט.

נגישות

דברו איתנו!