להזמנות חייגו: 054-5747691

%1$s
  • he
    • en
    • fr

גלריה וחנות לאומנות הזכוכית בצפון

וגם סדנה ליצירת ויטראז' בצפון: (לא נדרש ידע קודם)

במתחם הצימרים שלנו אור בראשית בצפון, נמצאת גלריה סטודיו וחנות של דבי אומנות בזכוכית, בגלריה תוכלו להתרשם מעבודות הזכוכית הצבעונית של דבי שעשויות בטכניקות של טיפאני (חיבור זכוכית בהלחמת בדיל) ופיוזינג (התכת וחיבור זכוכית בתנור). בחנות גלריה תמצאו פריטי זכוכית שונים: מנורות ואהילים צבעוניים, אהילי טיפני, תכשיטי זכוכית, חממות זכוכית, קופסאות, מחזיקי נרות, פעמוני רוח, פריטי נוי מזכוכית, פרטי יודאיקה, מזוזות, חנוכיות, ועוד.. עוד תמצאו מבחר תכשיטים מעוצבים: צבעוניים, שרשראות ותליונים, טבעות, צמידים, עגילים. אפשר לעצב עם דבי תכשיט בצורה ובצבע המתאים לכם, ותוך זמן קצר דבי תייצר עבורכם. תוכלו גם להתרשם מאלבום התמונות העשיר של עבודות ויטראז' של חלונות ויטראז, דלתות ויטראז, ועוד עבודות גדולות שדבי מייצרת לפי תכנון ועיצוב אישי. בתאום מראש, דבי מקיימת סדנאות ויטראז' אומנותי למי שמבקש להעביר את החופשה בחוויה יצירה מיוחדת.

אם אתם מבקשים לשלב במהלך החופשה חוויה יצירתית, דבי תלמד אתכם את טכניקת יצירת הויטראז' מזכוכית צבעונית. אתם יוצרים במו ידכם פריט שבסיום הסדנה נשאר אצלכם. מומלץ  בחום לזוגות ויחידים המבקשים לחוות חוויה מיוחדת, לימי הולדת, ערבי נשים וגיבוש.

ניתן לשלב שהייה בצימרים שלנו "אור בראשית", לבין סדנת יצירה בויטראז (בתשלום ובתאום מראש).

הסדנא כוללת את כל החומרים, שימוש במכשירים וכלי העבודה. קבוצה עד 5 אנשים. (משך הסדנא כשעתיים שלוש פלוס (עד לסיום היצירה).

מחירים

מחיר הסדנא:  יחיד: 250 ש"ח, לזוג: 500 ש"ח (עד שישה משתתפים) והפריט שיצרתם נשאר כמובן שלכם  🙂 אשמח לענות לשאלותיכם, דבי, 054-4947691