בוקינגGift-voucherve_heSpecial_offer_he

להזמנות חייגו: 054-5747691

%1$s

חוות התבלינים – חולתה

חוות התבלינים – חולתה

hatavlinim 2

במיקום פסטוראלי, בלבו של עמק החולה, נמצא מרכז המבקרים של חוות דרך התבלינים – חולתה.

חוויה לכל החושים

חוויה לכל החושים, עם שפע גדול של תבלינים ותערובות המסודרים בצבעוניות רבה כשוק פתוח וססגוני. מרפסת גדולה ונעימה משמשת כניסה רחבת ידיים ומזמינה.
כאן תוכלו ליהנות ממאות תערובות, צמחי מרפא, תבלינים, עשבי תיבול, גרנולות משובחות ומגוון רחב של מוצרים גליליים. כל המוצרים טבעיים, ללא חומרים משמרים, מגיעים היישר משדות בית לחם הגלילית ומשולטים בידע העוזר להתמצא ולבחור את אלו המתאימים לכל אחד באופן אישי .

hatavlinim 3המקום מהווה חוויה לכל המטיילים, בדרך צפונה, או בחזרה ומאפשר להוסיף טעם מיוחד לטיול. גם תושבי האיזור כבר הרגילו עצמם לצרוך חליטות טבעיות וטריות, תבלינים ותערובות גורמה שמשדרגים כל ארוחה ועושים חגיגה במטבח וחוויית אירוח מיוחדת.
מנהלי המקום, אב ובנו, הצליחו ליצור אווירה משפחתית, מיוחדת, עם רוח של בריאות והרבה כבוד ואהבה לטבע. לדבריהם: "אנחנו מוכרים בריאות, איכות חיים והרבה רעיונות לכל שוחרי הבריאות וחובבי הבישול והאירוח. תחום שתופס אצלנו מקום מרכזי הוא צמחי המרפא, אשר בשנים האחרונות תפס תאוצה וגדלה המודעות לתועלות הרבות המופקות מהם לאדם, משחר האנושות ועד ימנו. את כל הסיפורים, הידע, הטיפים והשימושים אנחנו מעבירים במפגשים עם הלקוח, דרך המלצות על חליטות ייחודיות והרבה מוצרים נלווים הכוללים: רטבים, קונפיטורות, כלים מיוחדים, קנקני תה ועוד".

אריזות השי של החווה נארזות בעבודת יד לפי שיטה של הרכבה עצמית עם אותן בחירות שהלקוח מעוניין. מגוון האריזות גדול והן מעבירות רוח של טבע, בריאות, מקוריות ואותנטיות ששמחים לתת ולקבל.
קבוצות מטיילים זוכות כאן להדרכה על עוצמת התבלינים המלווה בדוגמאות פיקנטיות, סיפורים וטעימות. בנוסף, מומלץ להתעניין על סדנאות תוכן והרצאות אשר מדי פעם מתקיימות במקום. אפשר גם לסגור את המקום לערבי גיבוש ותוכן לקבוצות מאורגנות וליהנות ממקום שופע השראה, ריח וטעם מיוחד.

לפרטים: 6915008 – 04

נגישות

דברו איתנו!